22 dniowa rewolucja - Marco Borges22-dniowa rewolucja. Roślinny program totalnej odnowy ciała i życia to propozycja wegańska Marco Borgesa, który proponuje oczyszczającą dietę roślinną. Ten sam specjalista zalecił ją zresztą samej Beyonce i jej mężowi, którzy przeszli ją z zaskakująco dobrymi rezultatami.

Całość ma dokładnie 335 stron, na których przeważa treść, ilustracji jest niewiele i wcale to nie przeszkadza. Co więcej, książka podzielona jest na poszczególne rozdziały, dzięki czemu czytelnik może sprawniej odnaleźć interesującą go część. Ciekawym dodatkiem są również „skrzydełka” na okładce, które służą do zaznaczania strony, na jakiej skończyło się czytać. Pełnią po prostu funkcję standardowej zakładki.

Autor przekazuje nie tylko opis diety i przepisy na poszczególne potrawy. Wspiera treść naukowymi badaniami, przedstawia opinie medyków i specjalistów do spraw żywienia. W przypisach znaleźć można nawet linki do naukowych publikacji.

Warto również dodać, że książka jest idealnym poradnikiem zarówno dla osób interesujących się zdrowym odżywianiem jak i zupełnych laików, którzy szukają właściwej diety odchudzającej.