Argentyna - Tadeusz WodzickiAutor książki zabiera czytelnika w niezwykłą podróż po Argentynie. Odbywa wycieczkę po Andach, podziwia dziką przyrodę na górskich szlakach, odkrywa uroki największych miast. Książka jest doskonałym przewodnikiem po najciekawszych rejonach tego nadal mało znanego dla Polaków zakątka świata.

Argentyna pozwala odwiedzić Buenos Aires, Santę, Mendozę, Mar del Platy czy Cordobę. Autor przedstawia ich historię i miejsca, które warto zobaczyć. Wszystko opatrzone jest niezwykłymi zdjęciami Jana Rewskiego, które pomagają ukierunkować wyobraźnię na odpowiedni tor. Książka jest zachętą do spełniania marzeń o dalekich podróżach i odkrywania nieznanych miejsc.

Flaga ArgentynyDobrą informacją dla wszystkich chętnych nabycia książki jest fakt, iż Tadeusz Wodzicki osobiście odwiedził wszystkie opisywane miejsca. Fascynująca opowieść o Argentynie jest więc swoistymi wspomnieniami autora. Z jednej strony, czytelnik zyskuje doskonały mini przewodnik po największych atrakcjach kraju, z drugiej zaś przepiękny foto album. Myli się jednak ten, kto uznaje, że podróżnik wplótł w treści swoje emocje, jakie związane były z przemierzaniem kolejnych kilometrów po Argentynie. Książka zawiera bowiem jedynie tekst czysto informacyjny, ale idealny do zainteresowania. To inspiracja dla wszystkich planujących wycieczkę w te odlegle rewiry świata.