Czas Pokaże - Anna Ficner-Ogonowska„Czas pokaże” to kolejny po „Alibi na szczęście” hit Anny Ficner – Ogonowskiej. Fani jej książek spodziewają się, że i ta opowieść szybko stanie się bestsellerem.

„Czas pokaże” to historia życia Julki, miłosna opowieść o jej sercowych rozterkach. Do pewnego momentu jej życie jest poukładane, można by rzec, że wręcz nudne. Jedyne rozrywki zapewnia jej przyjaciółka Nela, wsparcie otrzymuje też od rodziny chociaż ta nie jest wolna od wad.

Pewnego dnia Julia spotyka na swojej drodze mężczyznę, ale tego czy zdoła pójść za głosem serca możecie dowiedzieć się czytając książkę. Jedno jest pewne, „Czas pokaże” to pełna zawrotnych akcji historia obyczajowo miłosna, w której nie brak romantycznych wątków, ale też chwil rozgoryczenia i smutku. To idealna propozycja na jesienne, długie wieczory dla wszystkich miłośników literatury lekkiej, której główną tematyką jest codzienne życie i historie, jakie mogą przytrafić się każdemu z nas.

Anna Ficner – Ogonowska to jedna z najlepszych polskich pisarek współczesnych lat. Swoją karierę zawdzięcza mężowi i nie ma w tym stwierdzeniu ani trochę przesady – to właśnie on przesłał napisaną przez Annę książkę do wydawnictwa. Był to właśnie cykl „Alibi na szczęście”, którą autorka pisała jedynie dla siebie. Popularność zdobyła bardzo szybko, czytelnicy docenili jej lekkie pióro i kreatywność. Zaraz po pierwszej powieści, na rynku ukazały się jej kolejne książki, to między innymi „Zgoda na szczęście”, „Krok do szczęścia” czy „Szczęście w cichą noc”. Czas pokaże to kolejna opowieść o miłości – czy szczęśliwej? Tego dowiecie się zaczytując się w lekturze.