Ekskluzywny menel - Kamil PawelskiW księgarniach pojawił się właśnie stylowy poradnik dla mężczyzn. Jego autorem jest Kamil Pawelski, znany w blogosferze jako Ekskluzywny Menel. To jego autorska książka na temat męskiej mody i jak sam tłumaczy, nie chodzi jedynie o rodzaj ubierania się, ale również o miejsca, w jakich „płeć brzydsza” spędza czas czy sposób, w jaki myśli.

Kamil Pawelski przebojowo zdobył polski internet w błyskawicznym czasie i zdaniem ekspertów rynku, tak samo szybko podbije serca miłośników książek. To propozycja nie tylko dla mężczyzn, którzy chcą poznać podstawowe zasady bytowania, ale również dla kobiet, które chcą by ich partnerzy prezentowali się zawsze nienagannie.

Ekskluzywny Menel zdradza tajniki męskiej szafy – podpowie, jak ubrać się w stylu street, casual czy smart casual. Co ciekawe, przed czytelnikami otwiera własną garderobę i pokazuje, jak łączyć poszczególne elementy ubioru, by stać się w pełni stylowym, współczesnym mężczyzną.

Warto wiedzieć, że Kamil Pawelski wyznacza dzisiaj modowe trendy i to nie tylko w wirtualnym świecie blogów. To doradca i stylista, który uznaje, iż powinniśmy się ubierać a nie przebierać więc jego propozycje zawsze posiadają elementy klasyczne. Ciekawostką jest przy tym fakt, iż Ekskluzywny Menel rzeczywiście zna się na rzeczy – wystarczy nadmienić, że zanim zacząć pisać bloga, przez ponad 10 lat pracował dla największych sieciówek w Polsce. Między innymi właśnie dzięki temu zdobył nie tylko uznanie tysięcy czytelników, ale również mediów. Przypomnijmy, że magazyn „Glamour” wręczył mu nagrodę w kategorii „Blog Roku”.