Garść pierników, szczypta miłości - Natalia SońskaGarść pierników, szczypta miłości to idealna propozycja na zimowe wieczory. Natalia Sońska opisuje w książce historię Hanki, młodej i niezależnej dziennikarki, która po gorzkich przeżyciach z ostatnim partnerem obiecuje sobie już nigdy się nie zakochać. Od teraz żyje dniem dzisiejszym, twardo stąpa po ziemi, nie patrzy na nikogo a najważniejsza jest dla niej kariera. Sama uznaje, że nie nadaje się do życia w związku z mężczyzną.

Uczucie jest jednak silniejsze, bo gdy na jej drodze pojawia się opiekuńczy Wiktor, Hania szybko zapomina o złożonej sobie obietnicy i trudno jej ulec urokowi mężczyzny. Wiktor jest z całą pewnością człowiekiem sukcesu, przy tym jest czarujący, oferuje swoją miłość i troskę. Nie da się też ukryć, że jest niezwykle uwodzicielski i przystojny.

Na drodze szczęściu staje jednak Michał, dawna miłość Hani a jednocześnie obecny mąż jej przełożonej. Szereg niefortunnych wydarzeń sprawia, że młoda dziennikarka szybko popada w konflikt ze swoją szefową i traci grunt pod nogami.

Czy uda jej się odzyskać równowagę i spokojne życie? Czy miłość zwycięży jej postanowienia i będzie szczęśliwa u boku Wiktora? Tego można dowiedzieć się czytając debiutancką książkę Natalii Sońskiej, 20-letniej studentki z Rzeszowa. To pełna uroku powieść obyczajowa o historii, jakich w naszym życiu wiele jednak lekkie pióro autorski sprawia, że czyta się ja jednym tchem.