Jesteś wyzwaniem - Ryan KendallTo już kolejna część historii o Liz, beztroskiej, młodej kobiecie, która czerpie z życia pełnymi garściami. W poprzedniej części „Jesteś zagadką” poznajemy ją jako przyjaciółkę Ashlyn – obie nie chcą tracić czasu na trwałe związki, ciągle szukają nowych wyzwań, również w relacjach damsko – męskich.

W Jesteś wyzwaniem Liz wiąże się z przystojnym Cohenem, mężczyzną, którego czytelnik poznał już w poprzednim tomie. Cohen to sąsiad Liz, ustatkowany, młody a przede wszystkim nieziemsko przystojny i seksowny. Początkowo nie zwraca uwagi na Liz, przez co ona jeszcze bardziej stara się o niego zawalczyć. Wreszcie ich drogi się łączą a pożądanie sięga maksimum. Czy jednak główna bohaterka odnajdzie u jego boku szczęście i spełnienie? Wszystko w ich związku układa się świetnie, poza sferą erotyczną. Cohen nie chce przekroczyć pewnej bariery, nie chce iść na całość a właśnie tego oczekuje kobieta. Jak postąpi Liz? Czy uda jej się poskromić pożądanie i odda się pełnej miłości i relacji bliskości, którego podstawą jest zaufanie i bezpieczeństwo? A może wróci do dawnego życia i znowu będzie bez trudu zdobywać facetów na kolejnych imprezach?

To historia banalna jednak całość czyta się lekko i przyjemnie. W opiniach czytelników, książka może być nieco zbyt krótka.