Pokochaj swoje ciało - Talia Fuhrman„Pokochaj swoje ciało” to idealna pozycja dla kobiet, które chcą zadbać o własne zdrowie a przy tym czuć się zawsze pięknie i młodo. To książka o tym, jak zdobyć szczęście, równowagę duszy a przy tym idealną sylwetkę. Okazuje się, że to łatwiejsze niż myślisz bowiem zdaniem autorki książki, piękno jest w każdej kobiecie tylko nie każda potrafi je wydobyć. I o tym jest właśnie ten poradnik.

Co ciekawe, Talia Fuhrman, córka słynnego Joela Fuhrmana – lekarza i propagatora zdrowego odżywiania, wiele pisze o sobie. Wprowadza czytelniczki w swój świat, rozprawia o własnych bolączkach, daje dowody na to, że sama również miała spore problemy z wagą, uzyskaniem idealnej sylwetki i akceptacją samej siebie. Pokazuje równocześnie, że „dla chcącego nic trudnego” i każdy może rozpocząć swoją drogę do lepszego, zdrowszego życia już teraz.

Autorka książki pomiędzy osobistymi opowieściami sprytnie przemyca porady dotyczące żywienia. Podkreśla znaczenie tzw. super żywności i zwraca uwagę na mity, jakie wokół niej powstały. Talia wskazuje kierunek, który warto obrać, by prowadzić zdrowy styl życia. To istotny poradnik, dzięki któremu wpłyniemy na nasze zdrowie – autorka oprócz podania produktów, które warto spożywać i przepisów, z których sama korzysta podaje skuteczne sposoby na uzyskanie pięknych włosów, cery czy paznokci. To pierwszy krok, by poznać tajniki dobrej kuchni. „Pokochaj swoje ciało” to jasno wytyczona ścieżka do zdrowego życia, w zgodzie z własnym ciałem i potrzebami.