Pyszne 25 - Anna Starmach„Pyszne 25” to autorska książka kulinarna Anny Starmach, jurorki w programie „Masterchef” i prowadzącej program telewizyjny „Pyszne 25”. Książka prezentuje 70 przepisów na szybkie, pyszne i zdrowe dania, które można przyrządzić samodzielnie, we własnej kuchni. Co więcej, nie trzeba do tego wyszukanych składników czy profesjonalnych sprzętów gastronomicznych.

Autorka skupiła się na potrawach, których wykonanie każdej zajmuje jedynie 25 minut. Jej zdaniem to optymalny czas na wykonanie smakowitego obiadu tym bardziej, że żyjemy w ciągłym biegu, jesteśmy coraz bardziej aktywni i nie mamy czasu na „pichcenie”.

Książka jest idealnym przewodnikiem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulinariami. Anna Starmach jako absolwentka słynnej szkoły kulinarnej Le Cordon Bleu proponuje potrawy na każdą kieszeń i co więcej, daje ogrom porad na temat tego, jak radzić sobie we własnej kuchni. To świetna propozycja dla osób, które lubią zarówno kuchnię polską jak i tą z różnych stron świata, bo tak rozmaity wachlarz potraw proponuje autorka.

Warto jeszcze wspomnieć o opiniach samych czytelników „Pyszne 25”. Ich zdaniem to niezbędny poradnik w każdej kuchni a wielką pomocą stają się wręcz ”smakowite” fotografie dań, które jeszcze bardziej zachęcają do wizyty w kuchni. Przepisy okazują się być proste w wykonaniu, szybkie i tanie. To moc inspiracji kulinarnych, które będą zachwycać wszystkich domowników. Według wielu czytelników, książka „Pyszne 25” to najlepsze autorskie wydanie Anny Starmach, w którym znaleźć można propozycje na dania doskonałe do jedzenia o każdej porze dnia.