Sekretne życie wampiraKolejną książką warto przeczytania są „Sekretne życie wampira” to żywa i bardzo ciekawie opowiedziana opowieść o wampirach.

Książka zaczyna się na „typowym” wieczorze kawalerskim. Ale gdy zabawa robi się zbyt głośna, ktoś wzywa Policję. Typowy wieczór kawalerski to piwo i kobiety. Ten wieczór jest inny dlatego, że uczestniczą w nim wampiry. A na takim wieczorze kawalerskim nie pije się piwa, pije się blissky. Blissky to syntetyczna krew o smaku whisky. Organizatorem imprezy jest Jack – najlepsza osoba do organizacji tego typu zabaw. Ale zabawa wymyka się spod kontroli. Policjantka Lara, podejrzewa, że na imprezie dokonano morderstwa. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej, następnego dnia zjawia się w hotelu. Ale jej zdziwienie, iż nikt nie pamięta nic z zeszłego wieczoru, oraz że pokój do którego było wezwanie był wczorajszej nocy pusty powodują jeszcze większe zaciekawienie ze strony funkcjonariuszki. Odszukując śluby, jakie miały się odbyć, trafia na jednym na Jacka, jednak nie udało się jej nic dowiedzieć na temat intrygującego mężczyzny.

Gdy kilka dni później Jack pomaga będącej w kłopotach Larze, jak również dzięki niemu zdobywa ona pochwałę.

Intryga coraz bardziej pochłania Larę i jej koleżankę. Próbują za wszelką cenę dowiedzieć się, kim jest Jack. Kobiety podejrzewają głównego bohatera, iż to właśnie on stoi za porwaniami kobiet.

Ale Jack należy do tej dobrej grupy wampirów, a ci źli porywają piękne kobiety, a po wyczyszczeniu im pamięci czynią je swoimi marionetkami.

Czy uda się Larze z koleżanką dotrzeć do prawdy, jaką skrywa Jack?

Tego można dowiedzieć się tylko w jeden sposób. Po prostu trzeba przeczytać „Sekretne życie wampiraKerrelyn Sparks.

Książka, to ciekawe losy wampirów, jak i zwykłych ludzi. Książka na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią serial tv „Pamiętniki wampirów”.