Trzy oblicza pożądania - Megan HartOstatnio znalazłem ciekawą książkę w Biedronce, którą pragnę się z wami podzielić. Chodzi o „Trzy oblicza pożądaniaMegan Hart. Trzeba zaznaczyć, że książka jest dla osób dorosłych.

Główną bohaterką jest Anne. To młoda kobieta (jeszcze przed trzydziestką), która mieszka w starym pięknym domu nad jeziorkiem wraz ze swoim mężem Jamesem. Anne wraz z Jamesem to małżeństwo idealne, zawsze zgodne, których życie seksualne się układa wspaniale.

Ale aby nie było tak pięknie, mają również problemy. Są nimi: teściowa, ojciec alkoholik, oraz problemy z jakimi spotykają się siostry Anne.

Pewnego dnia w ich rodzinne życie wkracza dawny przyjaciel Jamesa – Alex. Po kilku latach nieobecności w kraju wraca i zatrzymuje się w domu swojego przyjaciela. Po pewnym czasie Anne i Alex zaczynają się do siebie zbliżać, co skutkuje zaproszeniem do małżeńskiej sypialni.

I wtedy się zaczyna. Anne z czasem zdaje sobie sprawę, że czuje coś do Alex’a i sprawy zaczynają się wtedy komplikować.

Ale jak by się mogło wydawać, to wspólne życie seksualne wspomnianej trójki nie jest jedynym wątkiem. Książka opowiada również o wątkach, które spotykają wiele rodzin. Są to: alkoholizm panujący w rodzinie, hazard doprowadzający do utraty całego dobytku, niechciana ciąża, itp.

Książkę czyta się z dużym zainteresowaniem, a zakończenie zaskoczy na pewno nie jednego czytającego, ale tego można się dowiedzieć czytając tą ciekawą książkę.