Układ - Elle KennedyNie jest to z całą pewnością kolejna powieść o studenckiej miłości. To książka, która trzyma w napięciu i czyta się ją z zapartym tchem, kartka po kartce. I chociaż rzeczywiście szereg wątków toczy się tutaj na kampusie to główni bohaterowie nie powielają charakterystycznych postaci z tkliwych romansideł.

Hannah i Garret to dwie, jakże skrajne osobowości. Ona – pilna uczennica, która jako jedna z niewielu zdała z wynikiem pozytywnym test z etyki. On – sportowiec marzący o karierze futbolisty. Chłopak prosi ją o udzielanie korepetycji bowiem jego mierne wyniki w nauce nie pozwalają mu zdobyć upragnionego miejsca w drużynie. Wydawałoby się, że studenci zupełnie do siebie nie pasują a jednak decydują się na zawarcie układu. On ma dzięki niej wspiąć się na szczyt sportowej kariery, ona ma wzbudzić zazdrość chło
paka, w którym podobno się zakochała. Niedługo po zawarciu układu okazuje się, że pomimo odmiennych charakterów coś ich jednak przyciąga a priorytety stają się jakby inne. Nie trzeba długo czekać na wybuch wielkiej miłości i chociaż oboje skrywają przed sobą tajemnice z przeszłości to gotowi są z nimi walczyć. Wszystko, w imię wielkiej miłości.