Władcy Ognia - Bogusław WołoszańskiWładcy ogniaBogusława Wołoszańskiego, to książka, która opowiada najbardziej mroczny okres w powojennej historii świata. To czas, w którym dwa supermocarstwa (w okresie II wojny światowej stały te Państwa po tej samej stronie), rozpoczęły między sobą walkę o prym w panowaniu nad światem.

Książka odsłania przed nami nuklearny pojedynek USA z ZSRR, oraz tajemnice, jakie tej walce towarzyszyły.

Książka zaczyna się już w roku 1940 roku, i widzimy wtedy jak Stalin przygotowuje się do niemieckiego ataku na Związek Radziecki.

Z książki dowiemy się również, jak działali w polityce najwięksi tamtych lat a więc między innymi Stalin, John F. Kennedy, Fidel Castro czy Nikita Chruszczow.

Dokładnie dowiemy, się jak powstał i przebiegał tzw. kryzys kubański, który mógł doprowadzić do najstraszliwszego konfliktu w dziejach ludzkości.

Książka „Władcy ognia” to fajna opowieść o tamtych faktach, dzięki którym na pewno wiele osób będzie bogatszych o tamte wydarzenia. Polecić tę książkę można każdemu fanowi Pana Bogusława, historykom, jak i wielu ciekawskim zimnej wojny.

Księgarnie internetowe, które posiadają w swojej ofercie niniejszą książkę, bez najmniejszego kłopotu znajdziemy wpisując jej tytuł w wyszukiwarkę.